1: М'яч ударяє в шибку. На яке з тіл діє більша сила? а) на скло; б) на м'яч; в) на ці тіла

діють рівні сили. г) відповідь залежить від співвідношення мас м'яча і шибки. 2: Сила тяжіння, що діє на тіло масою 100 кг, дорівнює: а) 980 H б) 98 H в) 9.8 H г) 9800 H

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврова Лиза.

Ответ:

1.В

2.А

Объяснение:

1.Силы равны. Согласно третьему закону Ньютона действия одинаковые!!

2.Формула силы тяжести Fт=m*g, где m-масса тела, g-ускорение свободного падения. Для тела массой 100 кг сила тяжести составит Fт=100*9.8=980 Н.