Який заряд проходить крізь провідник за 1 хв, якщо його опір 15 Ом, а напруга на кінцях дорівнює

6 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Есимбекова Аружан.

Ответ:

24Кл

Объяснение:I=q/t    I=U/R     q/t=U/R    q=Ut/R

1хв=60с

q=6*60/15=24Кл