Тіло вагою 20 Н повністю занурили у воду. Вага витісненої води 5 Н. Яка виштовхувальна сила? Коли

на підводний човен перестане діяти виштовхувальна сила? Яйце тоне у прісній воді, але плаває у солоній. Що змінилося в умові досліду?

Ответы на вопрос

Отвечает Юрченко Аліночка.

Ответ:

Fa=20 (H)

Объяснение:

1. Pвес=m*g

m=p*V

Fa=p*g*V =m*g

P=Fa  

2. Коли підводний човен витягнуть з води.

3. Так як в солоній воді крім води яйце підтримують розчинені частинки солі.