Сила струму в залізному дроті завдовжки 10 м дорівнює 2 А. Яку напругу забезпечує джерело струму,

до якого підключений цей дріт, якщо площа його поперечного перерізу становить 0,4 мм2?

Ответы на вопрос

Отвечает Доскина Вика.

Ответ: 5В

Обьяснение: пишеш в дано: l=10м(це ель, тобто шлях), i=2А (це і, тобто сила струму, але пиши і великою буквою) S=0,4мм*2 ( це площа поперечного перерізу), p=0,10 Ом×мм*2/м ( p- це питомий опір речовини), U знайти (U це напруга).

В розв'язанні пиши формулу: R=p l/S (l (шлях, а не силу струму), і це дорівнює 0,10× 10/0,4=2,5 ( / ось ця риска означає поділити, але дробово)

Далі пиши в розв'язанні ще одну формулу U=I×R ( I це сила струму)

U=2×2,5=5B