Потяг, рухаючись рівномірно, проходить шлях 12 км за 10 хв. Потужність тепловоза 3000 кВт.

Визначте силу опору руху.

Ответы на вопрос

Отвечает Невидимов Иван.

Ответ:

F опору = 150кН

Объяснение:

Оскільки u=const, то F опору = F тяги.

A=Nt, => A=3000000Вт * 600с = 1800МДж

A=Fl, => F=A/l,      

=> F=1800000000/12000=150кН

(Перевірка: Якщо F опору = 150кН, то рівнодійна сила = 0, а це значить, що u=const)