2. Визначте роботу,виконувану при підйомі гранітної плити об'ємом 0.3 м3 на висоту 4 м


Ответы на вопрос

Отвечает Умбетова Мерей.

Ответ:

плотность гранита=2600кг/м3

2600*0.3м3=780кг

Работа

780*10н/кг*4м=31200Дж

Объяснение:

Отвечает Скворцова Екатерина.

Ответ:

31200Дж

Объяснение:

А=W(потенциальной)

А=mgh m=Vp

A=Vpgh

A=0.3*10*4*2600 кг/м³=12*2600=31200Дж

2600 кг/м³-плотность в табл