На цоколі лампи написано 30В і 150вт на яку силу струму вона розрахована


Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Данила.

Ответ: 50 Ампер

Объяснение:

Формула:. I=P/U

I=150/30=50 Ампер