М'яч кинутий горизонтально з деякої висоти зі швидкістю 4 м/с впав на відстані 8м від точки киданя

уздовж горизонталі.З якої висоти кинули мяч​

Ответы на вопрос

Отвечает Сархыт Айдос.

Ответ:

20 м

Объяснение:

v=4 м/с    s=8 м    h=?

===

t=s/v=8/4=2 c

h=g*t²/2=10*2²/2=20 м

============================