ЕРС джерела струму дорівнює 220В, внутрішній опір 1,5Ом. Який треба узять опір зовнішньої ділянки

кола, щоб сила струму дорівнювала 4А?

Ответы на вопрос

Отвечает Карканидзе Алина.

Ответ:

Объяснение:

U=220В

r= 1,5Ом

I= 4А

E/I = R+r

R = (E/I) - r = (220/4) - 1.5 = 53.5 Ом