На якій глибині створюваний водою тиск дорівнює атмосферному ?Для розрахунку прийміть атмосферний

тиск рівним ]Па

Ответы на вопрос

Отвечает Детушева Марина.

Ответ:

Объяснение:

p = gh

h = p/g = 〖10〗^5/(〖10〗^(3 )×10)  = 10 м

Таким чином десятиметровий шар води створює приблизно такий самий тиск, як оточуючий Землю шар повітря, що має десятки кілометрів у товщину