Складіть рівняння реакції взаємодії алюміній гідроксиду: а) з хлоридною кислотою. б) барій

гідроксидом при сплавлянні. в) барій оксидом.

Ответы на вопрос

Отвечает Давлетшина Анита.

Ответ:

a.) Al(OH)3+3HCl=AlCl3+3H2O

б.) Ba(OH)2+2Al(OH)3=Ba(AlO2)2+4H2O

в.) 2Al(OH)3+BaO=Ba(AlO2)2+3H2O2