Решите задачу пжпж . Яка сила тиску води в отворі площею 1 см", пробитому кулею в стінці резервуа-|

ра, якщо рівень води в ньому на 50 см ви- щий від середини отвору?

Ответы на вопрос

Отвечает Чопуров Расул.

Ответ:

0,5Па

Объяснение:p=F/S   F=p*S    

p=ρgh      F=ρghS

S=1см²=0,0001м²        h=50см=0,5м

р=1000*10*0,5*0,0001=0,5Па