Яку роботу виконує струм силою 0,5А під час проходження в провіднику протягом 20 с? Напруга на

кінцях становить 2В ​

Ответы на вопрос

Отвечает Юрасова Яна.

Ответ:

20 vac

Объяснение:

A=U*I*t=2*0.5*20c=20vac