Людина масою 120 кг стоїть на лижах, які мають довжину 1,6 м. Якою є ширина лиж , якщо тиск,

створюванний людиною, дорівнює 6 кПа?

Ответы на вопрос

Отвечает Крупа Маша.

Ответ:

Вес -W= 120*9,8=1176 Н =1,176 КН, давление Р = 6КПа

Площадь S = W/P= 1,176/6 = 0,96 м³, длина l=1,6 м, ширина w=0,96/1,6=0,6м

Объяснение: