Автобус проїхав шлях 180 км за 3 год.Потужність двигуна 70кВТ,якщо η=25% Скільки дизпалива затратив

двигун ?Якщо p=800 кг/м ; q=4.2*10

Ответы на вопрос

Отвечает Сидорук Влад.

Ответ:

Дано

S=180*10^3м

t=10800 с

N=70*10^3 Вт

Кпд=25%

р=800кг/м3

q=4,2*10^5Дж*кг

V-?

Решение

Кпд=А/Q*100%

Q=qm

A=N*t

m=p*V

Кпд=N*t/q*p*V

V=N*t/q*p*Кпд

V=70*10^3*10800/4,2*10^5*800*0,25=9м3=9000 л

Ответ :V=9м3