Визначити ККД простого механізму якщо А(кор.)=12ДЖ, А(повн.)=20ДЖ.СРОЧНОООО


Ответы на вопрос

Отвечает Горкун Полина.

КПД = А (кор.)/А (повн) * 100 % = 12/20 * 100% = 0,6 = 60%

Ответ: 60%