7. Тиск, що створюється водою на дні озера, дорівнює 1,5 МПа. Густина води 1000 кг/м3. Яка глибина

озера? (Дію атмосферного тиску не враховуйте) даю 15 баллов срочно не хетрите

Ответы на вопрос

Отвечает Стеценко Саша.

Ответ:

150 м

Объяснение:

p=1.5*10^6 Па   po=10^3 кг/м3   h=?

===

p=po*g*h

h=p/(po*g)=1.5*10^6/(10^3*10)=150 м

====================