Траєкторія електрона є дугою кола радіуса 10 см. Індукція магнітного поля 1 10-2 Тл. Визначте

швидкість руху електрона і період його обертання.

Ответы на вопрос

Отвечает Изоков Андрей.

Ответ:

Объяснение:

qvB=mv^2/R

qB=mv/R

v=qBR/m

T=2пR/v

v=1.6*10^-19Кл*10^-2Тл*0.1м/9.1*10^-31кг=0.176*10^9м/c

T=2*3.14*0.1м/0.176*10^9м/c=3.6c