Під час електролізу, який тривав 1 год при силі струму 25 А, на катоді виділився метал масою 30 г.

Визначте електрохімічний еквівалент цього металу. Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Куттыбай Алия.
За законом Фарадея m = k * I * t

k = m / I * t = 30 * 10 ^ -3 / 25 * 3,6 * 10 ^ 3 = 0,33 * 10 ^ -6 кг / Кл - відповідь