Визначте коефіцієнт корисної дії двигуна ліфта, який працює від мережі 220 В і споживає 80А при

рівномірному русі зі швидкістю 2 м/с з вантажем масою 450 кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Лукомский Дима.

Ответ:

51 %

Объяснение:

U=220 B   I=80 A   v=2 м/с   m=450 кг   n=?

===

n=Nп/Nз     (Nп - полезная мощность, Nз - затраченная мощность)

Nп=F*v=m*g*v

Nз=I*U

n=m*g*v/(I*U)=450*10*2/(80*220)=0.51

================================