Тіло масою 5 кг. Падає з висоти 60 м. Яку потенціальну енергію має тіло


Ответы на вопрос

Отвечает Майоров Евгений.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 5 кг

h = 60 м

_________

Еп - ?

Eп = m·g·h = 5·10·60 = 3 000 Дж     или   3 кДж