Під дією якої сили виконану роботу 250 Дж на шляху 0 5 км?


Ответы на вопрос

Отвечает Оналбекова Перизат.

Дано: А=250 Дж; S=0,5 км=500 м; F - ?

A=F*S;  F=A/S=250/500=0,5 H  -  это ответ.