Яка кількість виділяється за 10хв у провіднику опором 20 Ом за сили струму 5А


Ответы на вопрос

Отвечает Мин Маша.

Ответ:

A=I^2*R*t; A=5^2*20*10*60=300000 Дж= 300 кДж

A=300 кДж