Сжита потужність двигуна машини 25 кВт. Робота, яку виконує машина за 1 год, виявилася рівною 45

МДж. Знайдіть ККД. Срочно!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Роза.

Ответ:

ККД = 50%

Объяснение:

100% роботы Aз=Nt

ККД = ( реальна робота / 100% роботи ) * 100%

ККД = (Акор/Азаг)*100%

Азаг = 45 МДж

N = 25 кВт = 25000 Вт

t = 1 год = 3600 с

Акор = 25 000 Вт * 3600 с = 25*36 * 100 000 Дж = 90 * 1000 000 Дж = 90 МДж

ККД = (45/90) *100% = 0,5 *100% = 50%