Пральна машина має потужність нагрівальних тенів 1500 Вт і ККД 80 %. За який час тени нагріють воду

об'ємом 5 л від 20 до 90°С?​

Ответы на вопрос

Отвечает Свиридов Тимофей.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

P = 1 500 Вт

КПД = 80%

V = 5 л;    m = 5 кг

t₁ = 20°

t₂ = 90°

_______________

t - ?

Нагреваем воду:

Q = c·m·(t₂-t₁) = 4200·5·(90-20) = 1 470 000 Дж

Работа тока:

А = N·t

КПД = Q·100%/A

КПД = Q·100%/(N·t)

t = Q·100% / (N·КПД) = 1 470 000·100% / (1500·80%) = 1225 c   или  t≈20 мин