Водяну пару, що має температуру 27 градусів і тиск 15 мм рт. ст., без зміни об'єму охолоджують до

17 градусів. Який тиск має пара за цієї температури? Якою стане ця пара?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лескин Иван.

Ответ:

Объяснение:З рівняння Менделєєва Клайперона: pV=mRT/μ

До охолодження:p1V1=mRT1/μ(1)

Після:p2V2=mRT2/μ(2), оскільки V1=V2, поділивши (1)/(2) отримаємо: p1/p2=T1/T2, звідси p2=p1T2/T1=15*290/300=14,5мм рт.ст.

Насичена