Залізобетонна плита розміром 4*0,3*0,25 м занурена у воду на половину свого об'єму. Яка архімедова

сила діє на неї?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бродский Иосиф.

Ответ:

V=4*0,3*0,25=0,3 м3

F=p*g*V

F=1000*10*0,3=3000 Н=3кН

Ответ:F=3кН