Визначити тиск,який створює насос,подаючи воду на висоту 30м.?


Ответы на вопрос

Отвечает Грибулёв Александр.

Ответ:

Дано

h=30 м

Р-?

Решение

Р=р*g*h

P=1000*10*30=300 000 Па=300 кПа

Ответ :Р=300 кПа