Визначте тиск, що створює на підлогу шафа, вага якої 800 Н, а площа поверхні однієї її ножки 25 см2

*

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынов Данил.

Ответ:

Объяснение:

g= 9.8 m/c2*

m= 800H

S= 25 cm2*

Reshenie

F=m*g

P=F/S

F= 800*9.8=7 840‬(H) В дугах потму что если не писать в примере букв то в конце в дугах.

P= 7 840 / 25 2*= 12,544