Яку корисну роботу треба виконати, щоб підняти на висоту 2 м по похилій площині бочку масою 200 кг?

А 200 Дж Б 400 Дж В 4000 Дж Г 40 кДж

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Вероника.

Ответ:

В 4000 Дж

Объяснение:

формула роботи має такий вид

A=F*s=mgh

g=10м/c

h=2м

m=200кг

А=200*10*2=4000 Дж