Розв'язуємо задачи: Загальний опір двох ламп і реостата,з'єднанних послідовно, дорівнює 94 Ом.

Визначте опір реостата, якщо опір кожної лампи12Ом. Атом,ядро якого має 15 протонів, утратив 3 електрони. Скільки електронів залишилося в атомі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Долженко Дарья.

1). Сопротивление цепи при последовательном соединении проводников:

                 R = R₁ + R₂ + ... + Rₓ

Тогда:

                 R₃ = R - R₁ - R₂ = 94 - 24 = 70 (Ом)

2). Атом, в целом, электрически нейтрален. Если в ядре атома находится 15 протонов, то и электронов на орбитах будет 15.

После потери трех останется, соответственно, 12 электронов.

Отвечает Тулайдан Даня.

Ответ:

Объяснение:

1. Опір двох ламп буде 2•12=24Ом

Отже опір реостата 94-24=70Ом

2.Кількість електроні і протонів в атомі рівна, отже спочатку було 15 електронів, а коли він втратив 3залишилося 12