Знайти зміну імпульсу тіла за 1хв, якщо рівнолійна всіх сил 1500Н


Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Вика.

Ответ:

Объяснение:

Δp = F·Δt = 1 500·60 = 90 000 кг·м/с