Якій тиск на підлогу чинить хлопчик , вагою 480Н? Площа підошов його взуття 320 см2.


Ответы на вопрос

Отвечает Демидов Дима.

Ответ:

Давление Р= W/S=480H/320·10⁻⁴м³=1,5*10⁴Па=15КПа

Объяснение: