Хлопчик масою 50 кг біжить мостом зі швидкістю 3 м/c. Знайдіть кінетичну енергію хлопчика.


Ответы на вопрос

Отвечает Самедов Даниил.

Ответ: энергия равна 0,5*m*v^2=0,5*50*3^2=25*9=180+45=225 Дж.

Объяснение: