Камінь вільно падає з висоти 25м. над поверхнею землі. Яка швидкість падіння каменю при ударі ДАЮ

30 БАЛІВ!!!7 клас Пожалуйсто умаляю

Ответы на вопрос

Отвечает Трифанова Марианна.

Ответ:

Дано:h=25 м

g=10 м/с²

V-?

Решение.

1 способ. Кинематический.  h=(V²-Vo²)/2g, V²=2gh, V=√2gh=√2*10*25=√500=22,36м

2 способ. По закону сохранения энергии mgh =mV²/2, V²=2gh,V=√2gh, V=√2*10*25=√500=22,36м