Який тиск людини масою 50 кг на підлогу, якщо площа обох черевиків 500 см2


Ответы на вопрос

Отвечает Масалова Светлана.

Ответ:

Дано

m=50 кг

S=0,05 м2

Р-?

Решение

Р=F/S=m*g/S

P=50*10/0,05=10 000 Па=10 кПа

Ответ :Р=10 кПа