Маса другого вантажу становить 2кг. маса третього-6кг.Якою є маса першого вантажу?Відповідь дати в

кг ,з точністю до десятих. Помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Боков Даниил.

Ответ:

За Правилом ричага ( суми ) ( формула : m¹*h¹+m²*h²=m³*h³)

Дано: m²=2kg

m³=6kg

h³=4

h²=1

h¹=4

Розв'язання:

Підставимо все відоме в формулу:

m1*4+2*1=6*4

4m¹=24-2

m¹=22/4

m¹=5.5

Відповідь: Масса першого важіля 5.5кг.

Объяснение: