На скільки градусів потрібно нагріти у чайнику воду щоб її об'єм збільшився з 2л до 2.02л?


Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Наташа.

Ответ:

47,6 градусів

Объяснение:

V=V0 (1+B×∆T)

2,02=2(1+2,1×10 у -4 степені ×∆T)

-21∆T=100000-101000

∆T=100/21=47,6°