Кількість теплоти, що виділяється провідником, опір якого 100 Ом, за 10 хв при силі струму 10 А

дорівнює.. 1. 10 кДж 2. 6 МДж 3. 1 МДж 4. 6 кДж

Ответы на вопрос

Отвечает Абрамик Ніна.

A=I^2*R*t

A=100*100*10*60=6 МДж

Відповідь 2.