два дроти, діаметри яких відрізняються в три рази, розтягують однаковими силами. Порівняйте

напруги, які виникають у дротах​

Ответы на вопрос

Отвечает Дешко Катя.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

d₁

d₂ = 3·d₁

F₁ = F₂ = F

____________

σ₁ / σ₂ - ?

1)

Находим площади сечения:

S₁ = π·d₁²/4

S₂ = π·d₂²/4 = π·(3·d₁)²/4 = 9·π·d₁² / 4 = 9·S₁

2)

Механические напряжения:

σ₁ = F / S₁

σ₂ = F / S₂ = F / (9·S₁) = σ₁ / 9

σ₁ / σ₂ = 9