Ліфт працює під напругою 220В.ККД становить 70%.Сила струму двигуна ліфта 60А.,швидкість підйому

2,2м/с.Знайти масу кабіни ліфта. Решение! Физика 8 класс

Ответы на вопрос

Отвечает Шарипов Давид.

Відповідь:

Пояснення:

n = 70%

I = 60 A

v = 2,2 м/с

U = 220 B

m - ?

A_{1}  = E = \frac{mv^{2} }{2}

A_{2} = I * U * t

n = \frac{A_{1} }{A_{2} }

A_{1} = n * A_{2}

m = \frac{2 * n * I * U * t}{v^{2} }

Задача некоректна. В умові не дано часу виконання роботи...