При спалаху блискавки за 0,001с в атмосферу виділяється 18 • 105 кДж енергії. Обчисліть скільки

часу зміг би працювати електродвигун піднімального крана, використовуючи цю енергію. Напруга 360В, сила струму у двигуні 50 А.​

Ответы на вопрос

Отвечает Воскресенская Эрика.

A= UIt

18*10^8 = 360 *50*t

1800000000=360*50*t

t= 100000 c= ~27,78 часов   .