1 моль одноатомного ідеального газу ізобарно нагрівають на 10 К. Яку кількість теплоти отримує при

цьому газ? R=8,31Дж(моль×К)​

Ответы на вопрос

Отвечает Хрол Лёня.

Ответ:

Q=207.75Дж

Объяснение:

Q=5/3 × ∆U

∆U=3/2vR∆T

Q=5/3 × 3/2 × vR∆T = 5/2 × vR∆T = 207.75Дж ~ 208Дж