Потужність двигуна вентилятора 35 Вт.Яку роботу він виконує за 10 хв?


Ответы на вопрос

Отвечает Кривко Сергей.

P = A/t;

A = P * t = 35 * 600 = 21000 Дж.

Ответ: 21000 Дж.