(Задача з розгорнутою відповіддю!) Знайдіть тиск, що чинить лижник на сніг, якщо він стоїть на

лижах. Довжина кожної лижи 1,95 м, ширина 8 см. Маса спортсмена 78 кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Чаус Лёха.

Ответ:

Дано

a=1,95 м

b=0,08 м

m=78 кг

Р-?

Решение

S=2(a*b) у нас 2 лыжи

F=m*g

Р=F/S

P=m*g/a*b

P=78*10/2*1,95*0,08=2500 Па=2,5 кПа

Ответ :Р=2,5 кПа