Визначте яку роботу треба виконати, щоб підняти тіло масою 800 г на висоту 95 см


Ответы на вопрос

Отвечает Исаев Денис.

Дано:

А - ?

m - 800г 0,8кг

h - 90см 0,9м

g=10м/с²

Формула:

А=F*h

F=mg

Решение:

F=0,8*10=8

А=8*0,9=7,2 Дж