На яку відстань перемістить людина вантаж, прикладаючи зусилля 0,2кН, якщо при цьому була

виконана робота 800Дж.

Ответы на вопрос

Отвечает Пирожков Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

Дано: СІ

F=0,2кН 200

А=800Дж

_____________________

І-?

_____________________

Розв'язання:

А=Fl

l=А/F(типа дробь)

І=800/200=4м