На корпусі електродрилі розміщена наклейка з написом 220в 0.98 кВт знайдіть силу струму яку

спoживає в робочoму стані коли ввімкнена в мережу

Ответы на вопрос

Отвечает Базаркина Анастасия.

Ответ:

P=800Вт. U=220В. I=?

======

P=U*I

I=P/U=880/220=4 А

======================