Звичайна швацька голка має довжину 3,5 см і масу 0,1 г. Чи достатньо поверхневого натягу води для

того, щоб утримувати голку на поверхні? (Ó=73мН/м)

Ответы на вопрос

Отвечает Минкина Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Сила поверхностного натяжения воды:

Fн = σ·L = 73·10⁻³·0,035 ≈ 2,56·10⁻³ Н      или    2,56 мН

Вес иголки:

P = m·g = 0,1·10⁻³·9,8 = 0,98 ·10⁻³ Н   или   0,98 мН

Fн > P

Иголка не утонет!