Помогите пожалуйста СРОЧНО!!! При гармонічних коливаннях вздовж осі 0x координата тіла змінюється

за законом x = 0,6cos 3t (усі величини задано в одиницях СІ). За яким законом змінюється із часом прискорення цього руху? Розв'язання обов'язково.

Ответы на вопрос

Отвечает Верховников Ванёк.

Ответ:

Объяснение:

Берем производные:

v = x' = - 0,6·3·sin (3t)

a = v' =  - 0,6·3·3·cos (3t) = - 5,4·cos (3t)